Telefon
WhatsApp
Bu Kaymakam Çıldırmış Olmalı
300 X 250 Reklam Alanı

Konuyla ilgili olarak görüştüğümüz Yeniden refah partisi ilçe yöneticileri. kaymakamın artık iktidar partisine de zarar vermeye başladığını belirterek skandal hakkındaki görüşlerini beyan ettiler. İlçe yetkilileri. bu kadar büyük itham cezasız kalmamalı diyerek konuyu genel başkanlarına ve yargıya taşımayı düşündüklerini beyan ettiler.

Yeniden Refah Partisi Ereğli İlçe Başkanlığı bu gün saat 11.00 ila 18.00 arasında kent merkezinde üye kaydı standı açma talebi Ereğli Kaymakamlığı tarafından ‘milli güvenlik bozulur’ gerekçesi ile ‘red’ edildi.

Partilileri şok eden Kaymakamlık kararında; Yeniden Refah Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanlığının belirtilen noktalarda planlanan organizasyonunun yapılmasına “milli güvenliğin sağlanması, kamu düzeni ve genel sağlığın korunması, suç işlenmesinin önlenmesi, temel hak ve özgürlükleri ile başkalarının hak ve özgürlüklerinin ve genel asayişin devamının temini ile şiddet olaylarının yaygınlaşmasının önlenmesi” amacıyla red edilmesi tartışmaları da beraberinde getirdi.

Ereğli kaymakamlığının bu kararına göre Yeniden Refah Partisinin başta Genel Başkan M. Fatih Erbakan olmak şartıyla tüm partililer Türkiye için çok boyutlu tehlike arzetmekte.

Muhtemeldir ki haberimizden sonra Ankara. kaymakamı merkeze çekerek daha büyük skandallara imza atmasının önüne geçer. 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!